PROMOCYJNA OFERTA WIOSENNA

50% zniżki na zabiegi 60min. i więcej
25% zniżki na pozostałe zabiegi

TERAPIA DŹWIĘKIEM

Masaż wykonywany jest techniką podstawową oczyszczająco-regulującą metody MDK wspomaganą w razie potrzeby pozostałymi technikami, np. techniką kwinty czystej, interwałową. Efektem zabiegu, poza wspomaganiem regulacji pracy organizmu jest stan wyciszenia i relaksu, harmonii wewnętrznej.

Technika usprawniająca działanie narządów wewnętrznych poprzez receptory znajdujące się na stopach. Długość zabiegu jest uzależniona od potrzeb indywidualnych klienta.

To masaż punktowy górnej części pleców, karku i barków w miejscu punktów akupresurowych odpowiedzialnych za największe napięcia mięśniowe karku, barków i górnej części pleców. Pobudza energetycznie jednocześnie rozpraszając ból i zmniejszając napięcia mięśniowe.

To masaż jak PRZECIWZMARSZCZKOWY MASAŻ PUNKTOWY (AKUPRESUROWY) wykonywany jednak kamertonem wibracyjnym.
Masaż punktowy przeciwzmarszczkowy polega na uciskaniu odpowiednich akupunktów w celu pobudzenia meridianowego drenażu toksyn, stymulacji metabolizmu komórkowego, zmniejszenia napięcia mięśni mimicznych, a w konsekwencji wygładzenia istniejących zmarszczek i zapobiegania powstawania nowych.
W celu zapewnienia trwałych efektów zaleca się powtarzanie zabiegów: seria 8-10 zabiegów w częstotliwości 2x w tygodniu.

  • Przy zakupie karnetu 10 zabiegów 10% zniżki

Zadzwoń i umów się na spotkanie

TOP