OFERTA

Kobido oznacza „Starożytną drogę do Piękna”. To rytuał bazujący na tradycji medycyny chińskiej, znany jako „anma”, importowany do Japonii ok. XIV w.n.e.
Większość metod masażu twarzy działa na powierzchni twarzy. Kobido poprzez swoją złożoność działa na głębszych warstwach skóry i mięśni. Dzięki niemu można naturalnie i z biegiem czasu:

 • zniwelować napięcia mięśniowe twarzy, które powodują zmarszczki mimiczne,
 • zniwelować nadmierne napięcia mięśniowe w okolicach szyi i klatki piersiowej
 • zmniejszyć bóle głowy i karku pochodzenia napięciowego,
 • zmniejszyć efekty starzenia się skóry poprzez stymulowanie produkcji składników skóry – kolagenu i elastyny,
 • poprawić metabolizm komórkowy, co przyczynia się do szybszej regeneracji skóry, zmniejszenia worków i cieni pod oczami, a nawet poprawy wzroku,
 • poprawić bilans energetyczny całego ciała.

Zabieg wykonywany jest na bazie naturalnego olejku roślinnego.
Masaż Kobido jest świetną opcją dla osób, które chcą mieć całkowitą sesję relaksującą połączoną ze spektakularnym efektem liftingu twarzy, szczególnie „przed wielkim wyjściem”, gdyż efekt delikatnego liftingu widoczny jest już po pierwszym masażu. Dla zapewnienia trwałych efektów zaleca się powtarzanie zabiegów.

Masaż punktowy przeciwzmarszczkowy polega na uciskaniu odpowiednich akupunktów w celu pobudzenia meridianowego drenażu toksyn, stymulacji metabolizmu komórkowego, zmniejszenia napięcia mięśni mimicznych, a w konsekwencji wygładzenia istniejących zmarszczek i zapobiegania powstawania nowych.

Masaż wykonywany jest manualnie bądź techniką akupresury wibracyjnej.
W celu zapewnienia trwałych efektów zaleca się powtarzanie zabiegów: seria 8-10 zabiegów w częstotliwości 2x w tygodniu.

Masaż twarzy GUA SHA jest ............

Indyjski masaż głowy ze starożytnego systemu uzdrawiania zwanego Ayurwedą. Głowa pokryta jest cieniutką siateczką mięśni. Usztywnione mięśnie głowy upośledzają krążenie krwi blokując odżywienie włosa. Regularny masaż wzmacnia korzenie włosów i poprawia krążenie krwi pod skórą głowy oraz:

 • przynosi ulgę w ostrych i przewlekłych napięciach mięśni szyi i ramion,
 • rozluźnia mięśnie czaszki,
 • stymuluje dotlenienie mózgu,
 • poprawia wydajność układu krążenia i układu limfatycznego,
 • relaksuje całe ciało.

Refleksologia jest nauką łączącą elementy anatomii, neurologii, psychologii oraz medycyny energetycznej, zajmującą się badaniem reakcji odruchowych oraz wpływem stymulacji kanałów i ośrodków energetycznych na organizm człowieka.
Refleksologia głowy jest metodą terapii, według której strefy odruchowe na głowie i twarzy odpowiadają wszystkim narządom i częściom ludzkiego ciała. Głowa, podobnie więc jak stopy, ręce, małżowina uszna i tęczówka oka, jest mikrosystemem organizmu. Terapia uciskowa akupunktów i stref refleksorycznych głowy powoduje reakcje fizjologiczne, które odblokowują meridiany, stymulują detoksykację oraz potencjał samouzdrawiania organizmu. Zabieg masażu refleksologicznego głowy obejmuje:

 • pobudzenie kluczowych dla poszczególnych meridianów akupunktów na ciele,
 • masaż stref refleksorycznych głowy, w tym twarzy,
 • digitopresurę akupunktów twarzy,
 • masaż małżowiny usznej,
 • masaż miorelaksacyjny twarzy,
 • masaż mięśni karku, grzbietu i mobilizację obręczy barkowej.

Zabieg wykonywany jest na bazie naturalnego olejku roślinnego.
Refleksologia nie jest „techniką jednego zabiegu” – w celu zapewnienia trwałej poprawy samopoczucia zaleca się odbycie całej serii zabiegowej (8-10 zabiegów) co najmniej 1x w tygodniu.

To masaż obejmujący plecy, kark i barki przy użyciu różnych technik, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Pobudza energetycznie jednocześnie rozpraszając ból i zmniejszając napięcia mięśniowe.

Terapia podciśnieniem wraz z masażem i akupresurą należy do najstarszych metod leczenia. Początki masażu bańkami sięgają czasów starożytnej Mezopotamii. Masaż bańkami chińskimi to metoda lecznicza stanowiąca alternatywę dla akupunktury. Opiera się ona na przekonaniu, że w organizmie człowieka energia życiowa krąży kanałami zwanymi meridianami. Oddziaływanie na te kanały wpływa na stan narządów wewnętrznych i ogólną kondycję organizmu. Masaż ten posiada wyjątkowe działanie lecznicze poprzez stymulację procesów detoksykacyjnych i autoimmunologicznych oraz usuwanie blokad energetycznych.

Masaż bańką jest odmianą terapii podciśnieniowej (próżniowej) i stanowi odwrotność terapii uciskowej. Tworzące się w bańce podciśnienie powoduje, że z małych naczyń krwionośnych zostają wyssane pewne ilości białych i czerwonych ciałek krwi. Po wynaczynieniu stają się one "ciałem obcym" i zastają usunięte z organizmu. Z „ciałem obcym” usuwamy toksyczne związki, które się tam znajdują. W miejsce usuniętych krwinek napływa „świeża” utleniona, pożywna krew, która przyspiesza regenerację i ożywia obszar. Następuje mobilizacja sił odpornościowych organizmu. Taki masaż poprawia cyrkulację krwi i limfy. Jednak przede wszystkim doskonale uspokaja i relaksuje. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym. Niezastąpiony także w terapii bólu kręgosłupa, rwie kulszowej, skoliozach, w bólach mięśni. Jest to masaż wprowadzający równowagę energetyczną w organizmie.

Zabieg wykonywany jest na bazie naturalnego olejku roślinnego.

Masaż wg Breussa to energetyczno-manualny masaż kręgosłupa, który pozwala na usunięcie blokad organicznych i energetycznych. Najczęściej stosuje się go przy stanach bólowych, spiętych mięśniach lub zablokowanych kręgach. Pomaga w leczeniu schorzeń aparatu ruchu, zwłaszcza w obrębie kości krzyżowej, a także usprawnia proces regeneracji krążków międzykręgowych.

Zabieg składa się z części manualnej i bioenergoterapeutycznej. W pierwszej części wykorzystywany jest olej z dziurawca zwyczajnego, bardzo skuteczny przy zmianach zwyrodnieniowych kręgosłupa i stawów. Druga część opiera się na technikach Polarity działających na ciało i umysł.

Właściwości lecznicze:

 • bóle pleców,
 • mięśnioból lędźwiowy (lumbago),
 • rwa kulszowa,
 • reumatyzm,
 • odblokowuje tarcze dysku międzykręgowego.

Masaż próżniowy bańką chińską ma również zastosowanie w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny. Jeśli jest to masaż kosmetyczny (antycellulitowy), to masażowi podlegają pośladki, uda i ramiona, w razie potrzeby. Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Masaż uelastycznia i wygładza skórę, rozbija tkankę tłuszczową, zwiększa ukrwienie tkanek, dzięki czemu ułatwia penetrację preparatów wyszczuplających w głąb skóry stosowanych podczas i/lub po zabiegu. Efektem jest wyraźna poprawa jakości skóry, znacznie zmniejszony, a w niektórych przypadkach zlikwidowany cellulit oraz zmniejszony obwód części ciała, które były poddane masażowi.

Zabieg wykonywany jest na bazie naturalnego olejku roślinnego lub - na życzenie klienta – naturalnego olejku antycellulitowego.

SHIATSU to sztuka uzdrawiania dotykiem, której korzenie sięgają starożytnych Chin i Japonii. Nazwa ta oznacza w języku japońskim „leczniczy ucisk dłoni”. Często bywa nazywany także masażem punktowym, akupresurą, akupunkturą bez igieł. Shiatsu nawiązuje do mającego kilka tysięcy lat masażu chińskiego (tui-na) i zasad medycyny chińskiej, a także do współczesnej medycyny zachodniej.

Masaż Shiatsu to masaż uciskowy, który poprzez odblokowanie meridianów i pobudzenie detoksykacji organizmu skutecznie wspomaga leczenie wielu problemów zdrowotnych: bezsenności, bólów kręgosłupa i kończyn, bólów głowy, zaburzeń trawiennych, chorób spowodowanych napięciem i stresem. Mobilizacja stawów i ćwiczenia bierne zwiększają ruchomość stawów i elastyczność mięśni. Zabieg poprawia samopoczucie psychiczne, redukuje stres, przywraca równowagę emocjonalną, poprawia kontakt ze swoim ciałem, wyzwala przypływ energii wewnętrznej i pozytywne nastawienie do życia. Pod względem fizjologii poprawia krążenie krwi, limfy i innych płynów organicznych, poprawia funkcje obwodowego układu nerwowego, zwiększa ukrwienie wszystkich tkanek, wzmacnia narządy wewnętrzne (nerki, wątroba, serce, żołądek, śledziona, jelita, płuca). Shiatsu relaksuje i regeneruje.

To masaż wykonywany przez ubranie (wymagany luźny, niekrępujący ruchów strój) na macie. W celu zapewnienia trwałej poprawy samopoczucia zaleca się odbycie całej serii zabiegowej (8-10 zabiegów) w częstotliwości 1x w tygodniu.

Zabieg ten jest połączeniem masażu relaksacyjnego z aromaterapią. To płynny i spokojny masaż  całego ciała wykonywany na bazie naturalnych olejów roślinnych z dodatkiem olejków eterycznych. Zabieg pozwala na wyrównanie stanów nierównowagi energetycznej, uśmierza ból, łagodzi napięcia i jest niezwykle skuteczną metodą usuwania objawów stresu oraz różnych dolegliwości przy wykorzystaniu leczniczych właściwości naturalnych olejków  eterycznych. Jego efektem jest przede wszystkim wewnętrzne uspokojenie, zmniejszenie napięcia mięśni i odprężenie, jak również poprawienie krążenia krwi i limfy, regulacja gospodarki wodnej oraz poprawa jakości snu. Poprzez usprawnienie krążenia krwi i stymulację układu limfatycznego organizm ludzki szybciej pozbywa się toksyn, co wpływa na jędrność i elastyczność skóry. Masaż delikatnie rozbija tkankę tłuszczową powodując, że sylwetka staje się smuklejsza i piękniejsza. Inne korzyści płynące ze stosowania masażu to:

 • lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek,
 • pobudzenie czynności gruczołów i przyspieszenie przemiany materii,
 • działanie przeciwzakrzepowe,
 • miejscowe rozszerzenie naczyń włosowatych,
 • szybsze wchłanianie obrzęków i wysięków.

 

 Masaż wykonywany jest techniką podstawową oczyszczająco-regulującą metody MDK wspomaganą w razie potrzeby pozostałymi technikami, np. techniką kwinty czystej, interwałową. Efektem zabiegu, poza wspomaganiem regulacji pracy organizmu jest stan wyciszenia i relaksu, harmonii wewnętrznej. 

R.E.S.E.T.® (Rafferty Energy System of Easing the Temporomandibular joint) jest niezwykle skuteczną, delikatną i nieinwazyjną metodą odprężenia mięśni stawu szczęki. Metoda ta wywodzi się z kinergetyki, szczególnego połączenia kinezjologii i leczniczej energii.
R.E.S.E.T.® nie tylko powoduje odprężenie mięśni i pomaga usunąć z meridianów zalegające tam blokady energetyczne, lecz także często uwalnia stare, podświadome emocje, uniemożliwiające organizmowi wydajne funkcjonowanie.

Staw skroniowo-żuchwowy ma duże znaczenie dla całego ciała. Dynamiczne współdziałanie żuchwy, kości klinowej i pierwszego kręgu szyjnego wpływa na różne mechanizmy: szkielet, mięśnie, meridiany, system nerwowy i gospodarkę wodną organizmu.

Odprężenie tego stawu może znacznie pomóc przy:
• stanach chronicznego zmęczenia
• napiętych mięśniach
• problemach z koncentracją
• problemach z nauką
• bólach głowy, karku, barków i krzyża
• bólach miednicy, kolan, stawu skokowego i stopy
• „strzelającej” szczęce
• szumach w uszach
• problemach trawiennych
• problemach z pęcherzem i przy moczeniu nocnym
• uwolnieniu od starych, podświadomych emocji
• problemach po ekstrakcji zęba i po dentystycznych zabiegach ortopedycznych
• zgrzytaniu zębami
• harmonizacji systemu meridianów
• poprawie asymilacji wody, itp.

 

 • Przy zakupie karnetu 10 zabiegów 10% zniżki

Zapraszam

Zadzwoń i umów się na spotkanie
TOP